Ambulans Kiralama

Özel ambulans kiralama fiyatları şehir içi ve şehirler arası; aylık, haftalık veya günlük olarak özel organizasyonlarınıza ve sağlık kuruluşlarına uzman personelimizle çözümler sunuyoruz.

Özel Ambulans Kiralama Fiyatları

Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı özel ambulans kiralama hizmeti sağlamaktayız. Özel ambulans kiralama fiyatlarımız kiralama zamanına göre değişmektedir. Lütfen satış uzmanlarımızdan özel fiyat alınız.  Yaklaşık şehir içi başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5 ₺. Şehirler arası özel ambulans  fiyatları 150₺ başlangıç ücreti + km başına 3,50 ₺ olarak fiyatlandırılmaktadır.

Ekip ve ekipmanı bir bütün olarak sunuyor olmamıza ek olarak, bunların ayrı ayrı tahsisini de bir seçenek olarak önünüze seriyoruz. Özellikle bazı organizasyon faaliyetleri kapsamında ihtiyaç duyulacak tıbbi desteğin hemen yakınlarında bulunmasını istemesi veya yapılan organizasyonların hemen çevresinde bir ambulans desteğinin olmasının talep edilmesi sonucu oluşan bu hizmetimizden çok uygun fiyatlar üzerinden faydalanabilirsiniz.

Ambulans kiralama hizmetlerimizde sadece araç kiralaması yapabileceğiniz gibi aynı zamanda uzman tıbbi personel için de kiralama işlemleri uygulayabilirsiniz. Tamamen tercihinize göre değişiklik gösterebilecek bu durumda ilgili sunumların sizlere yapılması için çözüm birimimiz bunlara ek olarak size özel seçenekler de oluşturacaktır.

Fiyatlandırma, talep edeceğiniz modele göre farklılık göstereceğinden net bir rakam veremiyoruz. Ancak bu noktada bizi arayarak sadece birkaç dakikada talebinizin detaylarını aktarabilir; neticesinde de gerekli fiyatı öğrenebilirsiniz.

Bunun için 0212 618 0 112 telefonundan ve ya info@vitaambulans.com mail adresinden yedi gün yirmi dört saat ulaşım sağlayabilirsiniz.


7/24 Özel ambulans kiralama hizmetleri için uzman ekibimiz desteğe hazır 0212 618 0 112

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara