Hasta Nakil Ambulansı

7/24 Şehirler Arası Ambulans Hasta Nakil Ambulansı Destek Hattı: 0212 618 0 112
Hasta nakil ambulansı fiyatları başlangıç ücreti 150₺; şehir içi hasta nakli km başına 5₺. Şehirler arası ambulans km başına 3,50 ₺ hızlı güvenilir hizmet. Hasta nakil ambulansı, Vita Ambulans bünyesinde profesyonel olarak sunulan desteklerden biridir. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye hastalarınızı güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyoruz. Hasta transfer ambulansı hizmeti İstanbul şehir içi şehirler arası ülkeler arası hastanızın güvenli hızlı taşınmasını sağlıyoruz.

Hasta Nakil Ambulansı Fiyatları

Açık fiyat politikamızla hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı hasta nakil hizmeti sağlamaktayız. Hasta nakil ambulansı fiyatlarımız şehir içi başlangıç ücreti 150₺ + km başına 5 ₺.  Şehirler arası hasta nakil aracı fiyatları 150₺ başlangıç ücreti + km başına 3,50 ₺

Genellikle şehir içi hasta sevki yapılıyor olsa da bazı hassas durumlarda şehirler arası hasta sevki de olabilmektedir. Çevre illerdeki hastanelerde ikamet eden hastaların İstanbul, Ankara ve İzmir’deki gibi 3. seviye olan devlet – özel, araştırma ve üniversite hastanelerine sevkini içeren şehirler arası hasta taşıma, tam teçhizatlı araçlar vasıtasıyla yapılmalıdır. Çünkü sevki yapılan hastanın hastalığı aynen devam etmektedir. Bu da hastalığın tüm risklerini ihtiva ettiği gerçeğini gösterir. Söz konusu hasta pek tabi yolculuk sırasında da bu riskleri ifade eden atakların ortaya çıkması tehlikesi altındadır. Seyir süresince nüksedebilecek herhangi bir atak karşısında eksik donanıma sahip bir hasta nakil ambulansında seyahat ediyor olunması hastanın geri dönülemez zararlara maruz kalmasına yol açabilir.
Vita ambulans olarak böyle bir görevin ağırlığının farkında olarak sahip olduğumuz teçhizatların en küçüğünden en büyüğüne kadar tamamının modernizasyonunu gerçekleştirdik. Zaten yeterince kaliteli olan teçhizatlarımıza yönelik böyle bir yenileme yapılması, en ufak hatanın dahi cereyan etmemesini sağlamak için yapıldı. Böylece gönül rahatlığıyla naklinizi gerçekleştirebileceğiniz nadir kurumlardan biri haline dönüşmüş olduk!

Sağlığınızı kazanmak için nakil ihtiyacı duyduğunuzda profesyonel araçlara sahip hasta taşıma ambulanslarımızdan, alanında kendini kanıtlamış doktorlarımız ile birlikte hizmet alabiliyorsunuz. İlgili doktorlar hastanın yolculuk seyri boyunca ortaya çıkabilecek ataklara karşı hazırlıklı olmak için öncesinde hastanın doktoru ile bilgi alışverişinde bulunur. Hasta hakkındaki malumatların tamamı edinildikten sonra kat edilen yolda doktorlar tüm risklere karşı profesyonel destek ekipmanları ile hazır olur. Bu sayede olası riskler cereyan ettiğinde korkulması gerekilen bir durum ortaya çıkmaz.

Hasta ile ilgilenecek doktorlar ve ilgili tıbbi uzmanlar düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. Bu sayede son gelişmelere muktedir olmakta ve hastalık ile ilgili ortaya konulan uygulamaların en etkili olanını seçerken daha verimli kararlar alabilmekteler.

Hasta nakil ambulansımız ile ilgili verdiğimiz bu bilgilere ek olarak bilgi talebiniz olduğunda veya ambulans ile ilgili sormak istediğiniz başka bir soru olduğunda bizlere 0212 618 0 112 telefonundan ulaşın!

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara