Hakkımızda

Vita Ambulans genç ve dinamik; alanında uzman kadrosu ile özel ambulans sektörünün içerisindeki yerini sunduğu kaliteli hizmetler ile her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaktadır. Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız, hızlı ve iyi hizmet ilkemizdir.

Vita Ambulans olarak bizler, aksayan ambulans hizmetlerinin yerinde ve doğru sunumunu sizlere sağlıyoruz. Kamusal olarak geliştirilen çözümlere etkili bir alternatif olarak ortaya koyduğumuz Vita Ambulans ile hızlı ve kesin hizmet parolasını kendimize şiar edindik! Bu iki temel ilke etrafında şekillendirdiğimiz faaliyetler, planladığımız hedefler doğrultusunda şu kapsamda sunulmaktadır:
Ekiplerimiz alanında uzmanlaşmış kişiler arasından seçilmiş ilk yardım teknisyeni, doktor ve ilk yardım eğitimi almış şoförlerden teşekkül etmektedir. Profesyonel üç kişilik ekibimiz ile sizlerin yanında bulunuyor ve ilerleyen dönemlerde oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmek için gerekli olan her türlü desteği sizlere sağlıyoruz. Burada ekibimizin ilk tedavi kapsamında seçilen tedavi yönteminin kararı doktorumuz aracılığıyla verilmekte bu da iyileşmenizin ilk adımını oluşturmaktadır.
Vita Özel Ambulans Hizmetleri İstanbul’un birçok noktasında bekleyen veya hareket halinde ambulanslarımızla hizmet vermekteyiz. Alanlarında düzenli eğitim alan, diplomalı ve sertifikalı doktor, uzman doktor, paramedik, acil tıp teknisyeni, anestezi teknikeri ve ilk yardım eğitim sertifikalı sürücülerimizle sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Konularında eğitimli uzman ekibimiz bayram gibi özel günler dahil olmak üzere 7/24 çağrı sistemi, eğitimli çağrı karşılayıcı personeli, kayıt sistemi, adres bulma sistemi ve araç takip sistemleriyle size daha kaliteli hizmet vermek için çalışıyor. Size daha iyi hizmet verebilmek için ekibimiz düzenli eğitimler almaktadır.

Vita Ambulans alanında uzman kadrosu ile sektörün içerisindeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmaktadır. Özel ambulans hizmeti sektörünün Türkiye’de öncülerinden biri olan Vita Ambulans, sağlık alanında çok önemli faaliyetlerin altına imzasını atmış, sunduğu kaliteli hizmetlerle bu imzayı atmaya devam etmektedir.

-İlk müdahalenin zamanında yapılması,
-Uygulanan müdahalenin ihtiyaca en uygun ve onu en etkin karşılayacak olanının seçimi…

Sunduğumuz ambulans hizmetinin bu denli hızlı olmasının temelinde iki unsur yatmakta: Bunlardan ilki kurduğumuz alarm merkezi, ikincisi ise şehrin en yoğun bölgelerinde konuşlandırılmış ve aktif olarak yol alan ambulans kadrosu… Bünyemize eklediğimiz ambulans sayısının yüksekliği ile hemen her an her yerde olabilmeyi sağlıyoruz. Alarm merkezi ile yüksek sayıdaki sabit ve hareketli ambulans kadrosunu bir arada etkin bir şekilde koordine ettiğimizde ortaya aranan ambulansın sadece birkaç dakika içerisinde olay mahalline ulaşabilmesi gibi bir sonuç çıkmış oluyor.

Sahip olduğumuz ekibimiz en mahrem anınızda sizlerle olduğundan bu anlarda takınması gereken tavra yönelik sıkı ve düzenli eğitimlerden geçmektedir. Bu eğitimler sonucunda hem yetkinliğini arttırmakta hem de sizle olan iletişiminin kalitesini yükseltmektedir.

Sizleri bir müşteri olarak değil bir yakınımız olarak görüyor; yaptığımız faaliyetleri buna göre planlayıp icrasını sağlıyoruz. Bu minvalde edindiğiniz memnuniyet bizler için en büyük gelir kaynağı… Sizlere de hayatınızın bu en hassas anında yardımcı olmanın ümidi ediyoruz.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara