Adana Özel Ambulans

Vita Adana Özel Ambulans Hizmetiyle hastalarınızı, Adana ve ilçelerine, Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlere, tam donanımlı özel ambulans araç ve eğitimli personelleriyle güvenle nakil yapmaktayız. Şehirler arası özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti 150₺ + km başına 3,50 ₺’dir. Hızlı ve güvenilir hizmet için Vita Ambulans.

Adana özel ambulans hizmetleri ile sevdiklerinizi en iyi şekilde bir yerden bir yere götürmek mümkün. Özel ambulanslar sayesinde daha kısa sürede daha çok yol kat edebilir ve uzman personeller ile de hastanızı en güvenli şekilde gideceği yere ulaştırabilirsiniz.
Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji, beraberinde yeni araç sistemleri ve donanımlarını da getirdi. Son teknoloji ile donatılmış özel ambulanslar, acil durumlarda direkt müdahaleye olanak sağlamaktadır.

Özel ambulans ve hasta nakil araçları ile yapacağınız yolculuklarda size ve hastanıza en iyi hizmet verilecektir. Gerek evden hastaneye gerekse de hastaneden hastaneye sevk durumlarında yardımınıza koşacak olan hasta nakil araçları, aynı zamanda hak ettiğiniz konforu size yaşatacaktır.

Bazen hastanelerde yaşanan yoğunluk sebebi ile veya başka sebepler ile sevk edilmesi gereken hastalar da özel ambulanslar tarafından güvenli bir şekilde hasta nakil işlemlerine dahil olabilmektedir. Her ne kadar trafik yoğunluğu fazla olsa da bunun yanı sıra ambulansların gelmesini geciktiren başka sebepler de olabilmektedir.
İnsanların yoğun olduğu bölgelerde yaşanan araç yetersizliği için çözüm, hasta nakil araçlarından yana olmuştur. Hasta nakil araçları acil durumlarda imdadınıza yetişerek hastalarınız için en iyi yolculuğu sağlar.
Adana hasta nakil araçları ile, şehir içinde yaşanan trafik yoğunluğundan kaçınabilirsiniz. 7/24 hizmet veren araçla ile yakınlarınızı en kısa sürede hastaneye ulaştırabilirsiniz.

Hasta nakil araçları ile yapacağınız yolculuklarda, tam teşekküllü şoför ve personeller yanınızda bulunacağından, güvenliğinizden şüphe etmenize gerek kalmayacaktır.
Acil durumlarda size destek olacak olan hasta nakil araçları ile yanınızda bulunduğunuz hasta emin ellerde taşınacaktır. Tedavi gerektirmeyen hastalar için kullanılan nakil araçları ile hastalarınız gideceği yere güvenle ulaşacaktır.
Adana şehirler arası hasta nakil araçları ile, uzun zaman süren yolculuklarda süreyi minimuma indireceksiniz. Özel ambulans ve hasta nakil araçlarının bir diğer olumlu özelliği de şehirler arası hizmet yapabilmesidir. Bu sayede hastanız en güvenli biçimde gideceği yere ulaştırılacaktır.
Adana’nın Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı,
Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerine hizmet vermekte olan araçlarımız ile siz de hastalarınızı güvenle taşıyın.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Çağrı Merkezi

Hemen Ara