Hizmetlerimiz


Bizi Hemen Arayın: 0 212 618 0 112

Vita Ambulans olarak sunduğumuz hizmetler çok geniş bir yelpazede kendini bulmaktadır. Hizmetlerimiz özel taleplere uygun olarak düzenlenebilmekle birlikte en çok şu maddelerde yoğunlaşmaktadır;

Ambulans denince akla gelen ilk yardım desteği için geliştirilmiş acil yardım hizmetleri, Vita Ambulans güvencesi ile hızlı bir şekilde sunulmaktadır. Ancak Vita Ambulans hizmetleri bununla da sınırlı değildir. Ek olarak saydığımız maddelerden de anlayabileceğiniz üzere ambulans hizmetinin konusunu olabildiğince genişletmeye çalıştık… Böylece daha fazla kitleye ulaşma imkanını yakalayarak, sektör içerisinde en çok konuşulan markalardan biri olmayı başardık! Gerek acil yardım ihtiyacınız hasıl olduğunda gerek spesifik ihtiyaçlarınızda sizler de Vita Ambulans ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Organizasyonlarda sunduğumuz hizmetlerin büyük bir kapsamda derlendiğini de ayrıca belirtelim. Bu minvalde konserlerde bir araya gelen büyük kalabalığa sunulan sağlık hizmetlerinden, düğün ve nişanlardaki ihtiyaçlar için sunulan ambulans desteğine kadar yayılan bu hizmetler otel, bayi toplantıları film ve dizi çekimlerinde oluşabilecek kazalarda kullanılmak üzere talep edilen ambulans hizmetleri şeklinde de sunulabilir. Bu anlamda sizlerin oluşturacağı yeni ve özgün bir ambulans hizmetini de karşılayabileceğimizi, bunun için iletişim kısmından bizlere ulaşmanızın yeterli olduğunun altını çizmekte fayda görüyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

Gün geçtikçe şehirler arası özel ambulans hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Şehirler arası hasta taşıma hizmetlerini uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

AdanaAdıyamanAfyonAğrıAksaray
AmasyaAnkaraAntalyaAydınBalıkesir
BatmanBitlisBoluBursaÇanakkale
ÇorumDenizliDiyarbakırDüzceEdirne
ElazığErzurumEskişehirGaziantepGiresun
HatayIspartaİstanbulİzmirKahramanmaraş
KastamonuKayseriKırklareliKocaeliKonya
KütahyaMalatyaManisaMardinMersin
MuğlaMuşNevşehirNiğdeOrdu
OsmaniyeRizeSakaryaSamsunŞanlıurfa
SiirtSivasŞırnakTekirdağTokat
TrabzonUşakVanYozgatZonguldak

Bize 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

0 212 618 0 112
WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın